BeeSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetlerine Hoşgeldiniz...

  • Hızırtepe Mah. Orhangazi Cad. ( Tek Yokuşu ) No : 73/2
    Adapazarı / SAKARYA
  • info@beesoft.com.tr
Yazılım Çözümleri
 

Yazılım Çözümleri

Neler Yapıyoruz

Özel yazılım geliştirme uzmanlık gerektirir. Proje bazlı yazılım ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere uzman mühendisler bulmak ve entegre etmek zor ve maliyetlidir. İhtiyaçlarınıza özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. Mevcut paket çözümler iş süreçlerinizin ihtiyacını karşılamıyor olabilir. Sürekli gelişen ve değişen hedeflerinizle uyumlu yazılım ihtiyaçlarınız olabilir. Özel rapor gereksinimleriniz olabilir.

Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı yazılımlara, veritabanı, saha servis yönetimi uygulamalarından,ERP - MRP yazılımlarıyla entegrasyon, webservice entegrasyonları ve raporlama uygulamalarına kadar deneyim ve bilgi birikimine sahip alanında uzman ekiplerimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

IOS & Android

Mobil uygulamalar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuş, sadece itibar göstergesi olmaktan çıkmış, erişebilirlik göstergesi haline gelmiş durumdadır. Her geçen gün yeni mobil tabanlı projeler üretilmekte, mevcut web projelerine ait mobil uygulamalar geliştirilmektedir. BeeSoft olarak projelerinizi veya işletmenizi temsil edecek Android, iOS ve Windows tabanlı en iyi uygulamaları geliştiriyoruz.

Responsive Web

Responsive web tasarım ile kullanıcı, web sitenize hangi cihazdan giriş yapıyor olursa olsun, rahat bir şekilde gezinir ve yazıları okumakta zorlanmaz. Web siteniz, mobil, dizüstü ve masaüstü cihazlarda rahatlıkla gezilebilir. Web sitesi böylece ekranın büyüklüğüne göre içeriği kaydırır, görüntüleri yeniden boyutlandırır ve yazıların boyutlarını kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunmak için ayarlar...

Mobil Web

Web sitenizin ziyaretçileri akıllı telefonları ve tablet bilgisayarlarında daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu arayüze ihtiyaç duyarlar. Bu sayede özellikle son yıllarda akıllı telefon kullanımının yaygınlaşması ile birlikte dizüstü ve masaüstü bilgisayarların internet tarayıcılarında görüntülenen web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanması önemli hale geldi.

eCommerce – E-Ticaret Altyapı Çözümleri

E-Ticaret’te Başarılı Olmak İçin…

Tasarımından altyapısına, sunucu konumlandırılmasından düzenli bakımlarına, entegre dijital pazarlama ve performans arttırıcı araçlardan doğru kurgulanmış bir SEO altyapısına kadar her şeyi düşünür ve markanızın kimliğine en uygun internet sitesini hayata geçirmenize yardım ederiz. Esnek arama modülü, ürün tavsiye sistemleri, lookbook, canlı destek hizmetleri, farklı ödeme sistemi tipleri, kargo takip modülleri ve kolay entegre olunan ERP sistemleri e-ticaret sitenizi başarıya ulaştırmak için gereken her şeyi yaparız.

E-Ticaret Altyapısı
Sizin işinizi geliştirmek için hayal ettiklerinizi dinleyip, B2B  projelerinizde e-ticaret siteniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri kapsayan ve kullanımı kolay bir altyapı geliştiriyoruz. Yapının değişen koşullara uygun olarak geliştirilmeye uygun, güçlü ve esnek olarak dizayn edilmesi en büyük önceliğimiz.

Kampanya Modülleri
İnternet sitenizin başarısı ve kullanıcı sadakatinin yapılan kampanya ve ayrıcalıklara bağlı olduğunu hep hatırlatır ve istediğiniz an aklınıza gelen bir kampanya kurgusunu hayata geçirebileceğiniz esnek bir kampanya modülü entegre ederiz.

Altyapıya Entegre Dijital Pazarlama Çözümleri
Hedef kitlenize ulaşmak için bütçeniz doğrultusunda yapacağınız dijital pazarlama çalışmalarından daha çok verim alabilmeniz için doğru entegrasyonların yapılması ve kitlelere ulaşım yolunda çalışmalarınızın doğru ölçümlenmesini sağlıyoruz. Doğru kurgulanmış bir SEO altyapısı ile markanız herkes tarafından kolaylıkla bulunması ve sitenizi ziyaret eden kullanıcıları geri kazanmak için yeniden pazarlama yöntemlerinin kullanılmasını sağlarız.

CRM Çözümleri
İşinizin geliştirilmesinde en önemli etken olan pazarlama faaliyetlerinin doğru zamanda doğru kişiler için kurgulanmasına bağlıdır. Gerçekleşen tüm işlemlerin doğru analiz edilmesi uzun soluklu başarının anahtarıdır. CRM yazılımımız  ile rutin raporlar değil, eşzamanlı performans dalgalanmalarını izler ve detaylı bilgilere sahip olursunuz. Bu sayede hedef müşteriye doğru satış stratejisini uygulayıp ciro ve kar marjınızı artırırsınız. Ürünlerin mağaza bazlı ölçümlemesini yaparak her mağazanın performansını artırır ve maliyetleri düşürürsünüz. Yeni müşteri sayınızı artırmak ve hedef odaklı kampanyalar ile kayıtlı müşterilerinizin sadakatini artırarak dinamik perakende sektöründe dinamik yönetim yapabilirsiniz.

 ERP - MRP Çözümleri

İşletmenizin her türlü ekonomik koşuldan etkilenmemesi ve varolan güçlü yapısını koruması için sağlam adımlar atmanız gerekir. Sağlam adımlar atmak için ise öngörülü olmaya, doğru stratejik kararları zamanında almaya ihtiyacınız var. Likom Presto XL, büyümekte olan orta ölçekli işletmelerin stratejilerini doğru belirlemeleri için, tüm iş süreçlerinin yönetiminde etkinliklerini arttırmalarını sağlayacak kurumsal altyapıyı oluşturmak amacıyla geliştirildi. Likom Presto XL, Likom Yazılım'ın 1984'ten bugüne kadar edindiği Kurumsal İş Uygulamaları deneyimi ve onbinlerce müşterisinde kanıtlanmış başarısının ürünüdür.
Detaylı Bilgi İçin


Talep Formu
Yazılım Çözümleri ile ilgili talep formumuzu doldurur iseniz tarafımızdan en kısa süre içerisinde talebinize cevap verilecektir.